پاورپوینت درس اول مطالعات اجتماعی پایه پنجم

 

پاورپوینت درس اول مطالعات اجتماعی پایه پنجم

پاورپوینت درس اول مطالعات اجتماعی پایه پنجم

پاورپوینت درس اول مطالعات اجتماعی پنجم

پاورپوینت درس من با دیگران ارتباط برقرار می کنم مطالعات اجتماعی پایه پنجم

همه ی ما انسان ها از زمانی که متولّد می شویم، با دیگران زندگی می کنیم و با آن ها ارتباط داریم. در هنگام نوزادی و کودکی با چه کسانی ارتباط داریم؟ وقتی وارد مدرسه می شویم، با چه کسانی ارتباط برقرار می کنیم؟
ما انسا نها برای زندگی کردن نه تنها به آب، غذا و هوا بلکه به ارتباط با دیگران هم نیازمندیم و اگر این ارتباط نباشد، احساس تنهایی می کنیم.
ما برای اینکه با دیگران ارتباط برقرار کنیم، خواست هها، افکار و نظرات خود را درباره ی یک موضوع با آنها در میان می گذاریم یا احساس خود را به آ نها ابراز می کنیم.
• گفت وگو
مهم ترین راه ارتباط انسا نها با یکدیگر گف توگو (کلام) است.
هر گفت وگو دو طرف دارد: گوینده، یعنی کسی که صحبت میکند و شنونده، یعنی کسی که گوش می دهد.
گفت وگوی خوب چه خصوصیاتی دارد؟ اکنون ببینیم گوینده و شنونده چه نکاتی را باید رعایت کنند تاگفت وگوی خوبی داشته باشند
خوب گوش کنیم
یکی از قسمت های مهمّ گفت وگو، گوش دادن است. وقتی کسی با ما صحبت می کند، لازم است:
• به حرف های او دقّت و توجّه کنیم؛ گاهی ممکن است صدای گوینده را بشنویم امّا حواسمان به چیز دیگری باشد و یا کاردیگری انجام دهیم و خوب به حرف های او توجّه نکنیم.
• کلام گوینده را قطع نکنیم و صبر کنیم جمله اش را کامل کندو حر فهایش تمام شود.

 اسلاید معرفی درس اول مطالعات پنجم

اسلاید معرفی درس اول مطالعات پنجم

 اسلاید معرفی درس اول مطالعات پنجم

اسلاید معرفی درس اول مطالعات پنجم

این پاورپوینت در 24اسلاید تنظیم شده است که شامل اسلاید معرفی ، اسلایدهای متن کتاب به صورت کاملا دقیق و با رنگ بندی و افکت های متنوع، بدون هیچ گونه کسر و اضافه ای همراه با فعالیتها ، اسلاید تشکر و پایانی حجم فایل 680کیلو بایت می باشد . 

master

این فروشگاه در سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده و با داشتن منابع اطلاعاتی بروز می تواند پاسخگوی نیازهای تحقیقاتی شما عزیزان دانش آموز و دانشجو باشد .امید است در راستای خدمت به شما عزیزان در جهت هر چه بیشتر توسعه وب سایت قدم بر داریم تا رضایت خاطر شما را جلب کرده باشیم.با تشکر فروشگاه علمی تک داک takdoc.irدر صورت داشتن هر گونه انتقاد ،مشکل ،سوال و راهنمایی با ما در ارتباط باشید شماره تماس:(پاسخگویی از ساعت 10 صبح تا 8 شب) 09352817947 آدرس ایمیل: sajadshafei@yahoo.com، info@takdoc.ir آدرس:اردبیل-شهرک گلستان-کافی نت گوگل تلگرام: 09352817947

مطالب مرتبط