پاورپوینت درس هفدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم دوره اول متوسطه

پاورپوینت درس هفدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم دوره اول متوسطه

پاورپوینت درس هفدهم مطالعات اجتماعی هفتم

پاورپوینت درس میراث فرهنگی و تاریخ مطالعات اجتماعی پایه هفتم دوره اول متوسطه

میراث فرهنگی و تاریخ
فعّالیت1- به تصاویر بالا دقت کنید. چه آثاری مشاهده می کنید؟ آیا این آثار با ارزش هستند؟ چرا؟ گفت وگو کنید.
هر یک از این موارد، نمونه هایی از میراث فرهنگی هستند.
میراث فرهنگی چیست؟
چرا باید از میراث فرهنگی حفاظت کنیم؟


میراث، یعنی ارث و هر چیزی که از گذشتگان و نیاکان و پدران به ما رسیده باشد. بخشی از آثاری که از گذشتگان برای ما به جای مانده است.«میراث فرهنگی» است. میراث فرهنگی همهٔ آثار ارزشمندی است که به فرهنگ٭ یک ملت مربوط میشود. این آثار، حاصل زندگی و تلاش مردمی است که در گذشته زندگی می کرده اند.


میراث فرهنگی ممکن است آثار مادی مثل ظر فها، سکه ها، کتیبه٭ ها، فرش ها، کتاب های قدیمی و بنا های تاریخی، مساجد و امام زاده ها باشد. همچنین ممکن است چیز های غیرمادی مثل اعتقادات، زبان و آداب و رسومی باشد که از گذشته به ما رسیده است.


از آنجا که ایران جایگاه تمدن های کهن و یکی از قدیمی ترین سکونتگاه های بشری است، دارای میراث فرهنگی بسیار زیاد است که بخشی از آن در موزه ها نگهداری می شود.
همان طور که نسل های قبل این میراث را حفظ کردن

نمونه اسلاید پاورپوینت درس هفدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم دوره اول متوسطه
پاورپوینت درس هفدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم دوره اول متوسطه

این پاورپوینت در29اسلاید تنظیم شده است که شامل اسلاید معرفی ، اسلایدهای متن کتاب به صورت کاملا دقیق و با رنگ بندی و افکت های متنوع، بدون هیچ گونه کسر و اضافه ای همراه متن به کار ببندیم و فعالیّت, اسلاید تشکر و پایانی می باشد . حجم فایل 843کیلوبایت

master

این فروشگاه در سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده و با داشتن منابع اطلاعاتی بروز می تواند پاسخگوی نیازهای تحقیقاتی شما عزیزان دانش آموز و دانشجو باشد .امید است در راستای خدمت به شما عزیزان در جهت هر چه بیشتر توسعه وب سایت قدم بر داریم تا رضایت خاطر شما را جلب کرده باشیم.با تشکر فروشگاه علمی تک داک takdoc.irدر صورت داشتن هر گونه انتقاد ،مشکل ،سوال و راهنمایی با ما در ارتباط باشید شماره تماس:(پاسخگویی از ساعت 10 صبح تا 8 شب) 09352817947 آدرس ایمیل: sajadshafei@yahoo.com، info@takdoc.ir آدرس:اردبیل-شهرک گلستان-کافی نت گوگل تلگرام: 09352817947

مطالب مرتبط