قوانین ومقررات استفاده

قوانين و مقررات استفاده

 تمامی محصولات ارائه شده در این سایت قابل دانلود بوده و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله لینک دانلود نشان داده می شود و مشتری می تواند براحتی فایل خریداری شده را دانلود نماید. همچنین همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل خریدار ارسال می گردد.
سايت متعهد می شود طبق سیاست امنیت اطلاعات ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثنا مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.
سايت اطلاعاتی را در حین تراکنش ها و عملیات بانکی از مشتریان خود جمع آوری می کند که در موارد زیر از آنها استفاده خواهد کرد : 1. حل و فصل اختلافات و مشکلات ناشی از تراکنش های ناموفق و موفق 2. جلوگیری و شناسایی فعالیت های غیرمجاز ، مخرب و مشکوک 3. ارائه سرویس ها و خدمات جدید بر اسای نیاز کاربران
سايت اطلاعات شخصی شما را برای اشخاص ثالث آشکار نمی کند مگر در مواردی که آشکار سازی اطلاعات شخصی شما برای مراجع قضایی ذیصلاح و یا افرادی که دارای صلاحیت قانونی هستند و حکم قضایی دارند مورد استفاده الزامی باشد.
اسفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق سايت ممنوع می باشد .
کاربرانی که به سن قانونی نرسیده باشند برای خرید آنلاین و استفاده از کارت بانک های دیگر اقوام ملزم به دریافت اجازه از سرپرست حاضر اعم از پدر ،مادر،برادر،خواهر و یا دیگر اقوام است.

کاربرانی که بدون اجازه از صاحب ایمیل ، حساب  ایمیل فرد مورد نظر را برای خرید استفاده می کند در صورت برخورد به مشکل قانونی سایت پاسخ گو نمی باشد و هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

در هنگام آنلاین سبد خرید خود را چک بفرمایید تا هزینه اضافی از شما کسر نگردد و ما مدیون شما نشویم هر چند ما در هر روز خرید ها را چک میکنیم تا در صورت بروز چنین مشکلی با ایمیل اطلاع رسانی کنیم تا هزینه اضافی عودت داده شود.

هر گونه انتشار  فایل های موجود در سایت بخاطر عدم رضایت از لحاظ شرعی و قانونی حلال نمی باشد.(چون این فایل ها به صورت شخصی درست می شوند و هیچ گونه کپی داری یا خریدی از دیگر سایت ها صورت نمی پذیرد تا در سایت آپلود شود).

با تشکر از خرید و حمایت شما فروشگاه علمی مستر ،تک :داک MasterDoc.Ir,TakDoc.Ir


تهیه و تنظیم مهرماه 98